Co robicie wolnym czasie?

Chcesz porozmawiać na tematy niezwiązane z motoryzacją? Zapraszamy do tego działu.
Awatar użytkownika
marcjanna_69
Posty: 0
Rejestracja: 18 lip 2021, 1:37

Co robicie wolnym czasie?

Post autor: marcjanna_69 »

No właśnie, co lubicie robić dla siebie w wolnym czasie? Spędzacie go raczej aktywnie, czy na przykład z książką czy przed telewizorem? Ja lubię i tak, i tak. Ale ostatnio polubiłam jazdę konno i nie ukrywam, że jakbym tylko mogła, każdą wolną chwilę spędzałabym w ten sposób. Nawet kupiłam sobie ostatnio bryczesy zimowe więc i w tak kiepską pogodę mogę jeździć :)

solar e sklep internetowy
Mariusz

Re: Co robicie wolnym czasie?

Post autor: Mariusz »

Znalezienie sobie jakiejś pasy w czasie wolnym jest bardzo ważne. Zbyt dużo ludzi skupia się na pracy, nawet po jej godzinach. Często można się spotkać z zabieraniem jej do domu bo w biurze brakuje na to czasu. Trzeba z tym skończyć i zacząć szukać balansu. Jeżeli chodzi o przydatne umiejętności to nic nie stoi na przeszkodzie by zacząć uczyć się gotować. W internecie znajdziemy wszystkie potrzebne informacji, zaczynając od darmowych kursów, a kończąc na przepisach. Jednym z częściej aktualizowanych serwisów jest - https://uwielbiam.pl/przepis/choinki-brownie Szczególnie w porze świątecznej gdy ludzie szukają inspiracji czym zaskoczyć swoich bliskich.
ODPOWIEDZ