Oświetlenie led

Rozmaitości, inne tematy, czyli wszystko to, czego nie znalazłeś w pozostałych działach.
Awatar użytkownika
hugon-92
Posty: 0
Rejestracja: 02 gru 2021, 22:29

Oświetlenie led

Post autor: hugon-92 »

Siemka forumowicze. Kto z was wybiera oświetlenie led zamiast tradycyjnego? Mam wrażenie, że teraz nawet w sklepach trudniej jest dostać zwykłe żarówki, zauważyliście to? Też zamierzam zmienić oświetlenie w mieszkaniu, bo akurat jestem w trakcie planowania remontu, więc o takich szczegółach też już myślę. Dajcie znać, co w ogóle o tym myślicie, bo jestem ciekaw ;)
Trzmiala

Re: Oświetlenie led

Post autor: Trzmiala »

Ja wykorzystałam oświetlenie ledowe a dokładniej panele ledowe do oświetlenia listw obok okien. Dzięki czemu światło pada z góry idealnie na firanki i robi to niesamowite wrażenie na wszystkich odwiedzających nasz salon. Firany do salonu z dużą przeźroczystością kupiłam właśnie w tym sklepie. Na standardowych firanach ten efekt nie był taki wow. Zobaczcie sobie na inspiracje okienne https://firanybachowice.pl/informacje/2-inspiracje tam właśnie ta firma dodała zdjęcia z mojego domu jako fajny przykład na niestandardowe wykończenie wnętrz w firany.
Raffli

Re: Oświetlenie led

Post autor: Raffli »

Przychodzę do Was z pytaniem dotyczącym oświetlenia rowerowego. Zbliżają się krótsze dni i zastanawiam się, jakie lampki rowerowe warto zaopatrzyć się na ten sezon. Czy możecie polecić mi konkretne modele, które są wydajne, łatwe w montażu i trwałe? Jakie funkcje powinienem brać pod uwagę przy wyborze oświetlenia rowerowego? Interesują mnie zarówno lampki przednie, jak i tylne https://goodsport.pl/akcesoria-rowerowe ... nie-lampy/. Będę wdzięczny za Wasze doświadczenia i sugestie w tej kwestii!
mysiaa

Re: Oświetlenie led

Post autor: mysiaa »

No nie da się ukryć, bo takie oświetlenie led teraz cieszy się swoim zainteresowaniem. Ja przykładowo też planuję kupić teraz zasilacze LED 12V i taśmy, ponieważ mam fajny pomysł na oświetlenie u siebie. Właśnie znalazłam teraz korzystne oferty u firmy AKB Poland.
ODPOWIEDZ