Mechanika

Prasa pneumatyczna – zastosowanie pras do elementów wciskanych

• Zakładki: 168


Konieczność wielokrotnego wciskana elementów takich, jak łożyska, tuleje, kołki czy nitonakrętek jest częścią procesów wielu firm produkcyjnych, a także warsztatów samochodowych i innych. Prace te można przyspieszyć dzięki zastosowaniu maszyny, zaprojektowanej z myślą o wciskaniu oraz wykonywaniu przytłoczeń. Jak działa prasa pneumatyczna do elementów wciskanych od New Cut?

Prasa pneumatyczna do elementów wciskanych New Cut

New Cut to specjalistyczna firma, zajmująca się kompleksową obróbką metalu. Oprócz takich usług, jak cięcie laserem blach, rur i profili, obróbki skrawania CNC, lakierowania proszkowego czy spawania MIG/MAG, swoim klientom oferuje również sprzedaż pras pneumatycznych własnego projektu.

Prasa pneumatyczna do elementów wciskanych wykorzystywana jest w firmach działających w różnego rodzaju gałęziach przemysłu, a także w firmach usługowych. Maszyna ta usprawnia procesy, zdejmując z pracowników obowiązek ręcznego wciskania elementów wykorzystywanych w pracy. Obsługiwana jest ręcznie lub nożnie, z możliwością przełączenia trybu przyciskiem na obudowie, podnoszenie na maksymalną lub ustawioną wysokość w połączeniu z opcją rozbudowy o oprzyrządowanie do przetłoczeń sprawia, że prasa pneumatyczna New Cut jest urządzeniem, które odpowiada najważniejszym potrzebom małych i średnich przedsiębiorców.

Producent prasy pneumatycznej zastosował również wszystkie niezbędne systemy, zapewniające operatorowi maszyny bezpieczeństwo podczas pracy. Prasa pneumatyczna – w zależności od zamówienia – może mieć nawet 7000 kg ucisku.

Firma New Cut oferuje usugi serwisowe prasy pneumatycznej, a także usługę montażu urządzenia u klienta.

Fot. Shutterstock.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
267 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *