Akcesoria

Akcesoria do samochodu – Hit czy kit?

• Zakładki: 71


Właściciele samochodów osobowych niejednokrotnie zaopatrują się w rozmaite akcesoria. Dzięki nim prowadzenie pojazdu staje się bezpieczniejsze oraz bardziej komfortowe. Wśród popularnych akcesoriów samochodowych wymienia się m.in. ładowarki, rozruszniki, uchwyty na kubki czy organizery na siedzenia. W tej chwili asortyment tego typu jest mocno zróżnicowany.

Akcesoria motoryzacyjne – co warto o nich wiedzieć? 

Inwestycja w akcesoria do samochodu to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich kierowców – zarówno tych, którzy dużo czasu spędzają za kierownicą jak i tych, którzy tylko czasami wybierają się na przejażdżkę autem. W tej chwili producenci akcesoriów motoryzacyjnych nieustannie wprowadzają nowe rozwiązania i produkty, aby w jak największym stopniu odpowiadać na rosnące potrzeby klientów. 

Do najbardziej znanych akcesoriów motoryzacyjnych zalicza się między innymi:

  • uchwyty na kubki z funkcją ładowania telefonu na USB,
  • ochraniacze i organizery na siedzenia, 
  • podstawki na kubki, 
  • pochłaniacze wilgoci i zapachów,
  • minilusterka boczne zwiększające pole widzenia oraz poziom bezpieczeństwa kierowcy i pasażerów, 
  • mini stoliki dla pasażerów, 
  • folie ochronne na lusterka,
  • uchwyty na telefon, 
  • urządzenia rozruchowe na USB z powerbankiem.

Dzięki nowoczesnym gadżetom do samochodu prowadzenie czterech kółek staje się nie tylko wygodniejsze, ale również znacznie bezpieczniejsze. Od jakiegoś czasu prawdziwym hitem sprzedażowym są wspomniane urządzenia rozruchowe na USB z powerbankiem.

Zakup tego urządzenia sprawi, że rozładowany akumulator i brak prostownika nigdy już nie będą problemem. W sytuacji, gdy samochód nie chce odpalić, wystarczy, że podłączymy kable rozruchowe do akumulatora, a następnie podpiąć naładowany powerbank za pomocą kabla USB. Dodatkowo, warto wiedzieć, że urzadzenie może również działać jako standardowa ładowarka do telefonu. Jest to bardzo przydatne, jeśli wybieramy się w wielogodzinną podróż, a nasi pasażerowie będą chcieli w trakcie obejrzeć na ekranie smartfona lub tabletu film. 

W tej chwili producenci akcesoriów dbają o to, by były one dopasowane do większości modeli samochodów – Audi, Ford, Opel, Renault czy BMW bądź jakiejkolwiek innej marki. 

Dlaczego warto zainwestować w akcesoria do samochodu?

Zakup akcesoriów to samochodu to bardzo dobra inwestycja, ponieważ w ten sposób znacząco możemy ułatwić sobie codzienne podróżowanie. Gadżety takie jak ładowarka samochodowa czy uchwyt na telefon to nieocenione wsparcie podczas wielogodzinnych tras.

Dzięki uchwytowi na telefon możemy wyznaczyć na smartfonie trasę za pomocą GPS-a, a następnie spoglądać na nią w trakcie prowadzenia pojazdu. Mamy wówczas cały czas dostęp do informacji na temat tego, gdzie się aktualnie znajdujemy i nie ma ryzyka, iż zostaniemy ukarani przez policję mandatem za korzystanie z telefonu. 

Artykuł powstał przy współpracy z firmą Sklepbraders.

Fot. Shutterstock

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
56 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *