Akcesoria

Spodnie tekstylne motocyklowe – czy sprawdzą się podczas wypraw?

• Zakładki: 131 • Komentarz: 10


Lato, a także wczesna jesień sprzyjają wyprawom motocyklowym – zarówno tym długim, jak i krótszym. Niezależnie czy wybieramy się na naszym jednośladzie kilkaset kilometrów, aby odwiedzić  jeden z magicznych zakątków Polski, czy planujemy kilkutygodniową wyprawę przez Europę, istotne jest, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik. Ważny jest nie tylko w pełni sprawny motocykl, ale także dobrze dobrana odzież, która zapewni nam komfort podróży. Dziś omówimy zalety spodni tekstylnych na motocykl.

Tekstylne spodnie Rebelhorn – idealne na każdą pogodę

Wielogodzinna podróż jednośladem może być zarówno fantastyczną przygodą, która sprawi nam wiele przyjemności, jak i zmienić się w największy koszmar… Wystarczy tylko zbyt wysoka temperatura, źle dobrane spodnie, jazda staje się niekomfortowa, łatwo o otarcia czy przegrzanie się. Dobrze jednak wszyscy wiemy, że warunki pogodowe bywają kapryśne i po dniu upału możemy trafić na chłodny wiatr. Idealnymi spodniami na zmienną pogodę, które zapewnią nam dużą wygodę będą tekstylne spodnie Rebelhorn. Spodnie mają ergonomiczny kształt, dopasowany do sylwetki motocyklisty. Warto zwrócić uwagę na modele spodni Rebelhorn, które uszyte są ze specjalnej membrany, zapewniającej wentylację w przypadku wysokiej temperatury i jednocześnie chroniącej przed deszczem i wiatrem. Wentylację poprawiają także specjalne panele wszyte w nogawkach, a także wstawki z siatki mesh. W przypadku chłodniejszych dni niektóre z modeli mają możliwość zastosowania dodatkowej podpinki ocieplającej.

Tekstylne spodnie Rebelhorn zapewnią podczas jazdy komfort cieplny, które doceni każdy miłośnik dalekich podróży motocyklem. 

Artykuł powstał przy współpracy ze sklepem Bikestar

Foto: Shutterstock

comments icon10 komentarzy
10 komentarze
90 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *