Czego słuchacie w podróży

Pochwal się swoim samochodem, daj znać, jak o niego dbasz. Udzielaj rad i wskazówek innym użytkownikom posiadającym takie same modele.
Awatar użytkownika
Dżanan1983
Posty: 0
Rejestracja: 06 sty 2023, 20:10

Czego słuchacie w podróży

Post autor: Dżanan1983 »

Czego najczęściej słuchacie podczas podróżowania samochodem? Ja najczęściej włączam sobie muzykę, lubię bardziej energetyczną, skoczną. Często jest to nawet muzyka disco polo, lubię zespół akcent - to chyba jest jeden z tych zespołów, które akurat znają wszyscy, prawda? Radio też włączam raz na jakiś czas, warto przecież posłuchać informacji, co się w świecie dzieje.
ziemiankaa

Re: Czego słuchacie w podróży

Post autor: ziemiankaa »

Jakie macie motywacje, by podróżować? Ja chcę poznać jak najwięcej miejsc, zobaczyć, zapoznać się z tym, co daje mi piękno chwili. Na pewno w przyszłym roku zobaczę, choćby się paliło i waliło, dubaj nocą . Uważam, że to dla mnie konkretne podejście i nie mam zamiaru tego zgubić, kompletnie.
Sławomir

Re: Czego słuchacie w podróży

Post autor: Sławomir »

Czym Wy się kierowaliście podczas wyboru reklamy dla swojego biznesu i dlaczego? Osobiście mogę Wam polecić sprawdzić stronę https://klpd.warszawa.pl/reklama-online/ , gdzie dowiecie się jakie korzyści daje reklama internetowa.
ODPOWIEDZ